Enter your keyword

LC RUMELİ İNŞAAT A.Ş. Projesidir.

                                     

LG RUMELİ İNŞAAT A.Ş. ; 1998 yılında kurulmuş olup mücevherat ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren CEM KUYUMCULUK
ve 2007 yılında kurulmuş olan petrol, sigorta ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren ÇOKGÜLER PETROL bölgede güven sağlamış kurumsallaşmış yapıları, eğitimli ve tecrübeli kadroları ile kaliteli hizmet sunmayı, doğruluk, dürüstlük ve insana saygıyı ilke edinmiş iki şirketin ortak kuruluşudur. Bölgemizin gelişmekte olan inşaat piyasasındaki yerimizi, belirli prensiplerimizle daim tutmak istiyoruz. Disiplinli, tavizsiz, düzgün çalışma ahlakımızla; arkamızda kalanların yüzlerini bir tebessümle, hoşnut tutmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz ; Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir...

Misyonumuz ; Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak, konforlu kaliteli ve doğaya saygılı yapılar üreterek ülkemize değer katmaktır.

LG RUMELİ İNŞAAT A.Ş.